Lama Ole Nydahl w Żerdnie

PC133148Jak zapewne część z Was wie, 13 grudnia 2008 odwiedził nas w Żerdnie Lama Ole Nydahl! To było niezwykłe wydarzenie, które zgromadziło wielu przyjaciół z całej Polski. Wizyta nie trwała długo, ale jest dla nas bardzo ważna, ponieważ zarówno Lama Ole, jak i mnóstwo nowych osób miało okazję zobaczyć piękno tego miejsca.

Lama Ole znalazł czas na wizytę w Żerdnie dosłownie w przelocie pomiędzy wykładami w Poznaniu i Sopocie. Wszyscy wspólnie, z Lamą na czele obeszliśmy całą naszą ziemię. Ta bardzo się Lamie podobała – swoją radość wyrażał nie tylko uśmiechem ale też wieloma ciepłymi słowami aprobaty i życzeń. Potem była wspólna medytacja i tym samym zainaugurowaliśmy kolejny ośrodek w sieci ośrodków linii Karma Kagyu w Polsce. Niniejszym przekaz dotarł oficjalnie nad Srebrne Jezioro!

W najbliższym czasie nie planujemy większych działań inwestycyjnych by poczekać, aż pozostałe ośrodki odosobnieniowe zakończą swoje budowy. Jeśli jednak pojawi się inicjatywa zorganizowania krótkich, biwakowych kursów weekendowych, będziemy je realizować z radością, pamiętając o przesłaniu z noworocznego list Lamy ”medytujcie i utrzymujcie najwyższy pogląd zawsze, kiedy to jest możliwe”.

Nie mniej jednak, mając w planach budowę pięknego ośrodka w Żerdnie, zachęcamy Was wszystkich do wsparcia tego projektu. Wszelkie niezbędne informacje znajdziecie tutaj: Dołącz do nas (link)

Z wielkimi podziękowaniami 🙂
Silver Lake Team